Tarek El Moussa i Christina Hall Rozwód

Tarek El Moussa i Christina Hall Rozwód

Jeśli byłeś fanem Flip or Flop, być może zauważyłeś niedawne rozstanie Tarka El Moussa i Christiny Hall. Para pobrała się cztery lata przed rozpoczęciem filmowania dla HGTV show. Jednak po ośmiu miesiącach małżeństwa, para ogłosiła swoje rozstanie. Powodem tego były różnice nie do pogodzenia. Ich małżeństwo, a także relacje z dziećmi, były bardzo skomplikowane.

Podczas swojego ośmioletniego małżeństwa para miała razem dziecko. Otrzymało ono imię Brayden. W czasie ich rozwodu, Christina walczyła z problemami z płodnością, więc ona i Tarek współrodzili syna. Mieli też dwoje dzieci, córkę i syna. Po rozwodzie Christina wyprowadziła się z ich domu w Yorba Linda w Kalifornii.

Para walczyła z kłopotami finansowymi. W rzeczywistości, według wywiadu z Dr Drew podcast, duet problemy finansowe doprowadziły ich do siebie. Ale kilka miesięcy po tym, jak się rozstali, zdecydowali się przejść przez swój podział. Kiedy byli w programie, musieli stawić czoła obawom swoich dzieci.

Para musiała również poradzić sobie z bardzo dramatycznym rozstaniem. Mieli bardzo publiczną konfrontację, która została sfilmowana i wyemitowana. Było tak źle, że na miejsce zdarzenia została wezwana policja. Według doniesień, walka wybuchła, gdy Christina była widziana flirtując z wykonawcą, Gary Anderson. Gdy Christina karciła męża, ten wyrwał się z domu z pistoletem. Gdy na miejsce przybyła policja, upuścił broń.

Po rozstaniu para zaczęła spotykać się z innymi ludźmi. Kilka insiderów doniosło, że mieli nieodpowiednie relacje z innymi ludźmi. Jedną z tych osób była była niania. Inny insider twierdzi, że Christina była w tajnej korespondencji z kontrahentem, Garym Andersonem. Inni insiderzy twierdzą, że Tarek był podejrzliwy wobec korespondencji Christiny z kontrahentem.

Pomimo rozwodu, para nadal pracować razem na Flip lub Flop. Co ciekawe, Tarek niedawno poszedł na The Doctors, aby omówić swoją decyzję o rozwodzie Christina. Mówi, że wysoka presja pracy, sławy i pieniędzy wziął żniwo na ich związek.

Kiedy wiadomość o ich rozwodzie wyszedł, publiczność zaczęła się zastanawiać, czy dwa zostały oszukiwanie siebie. Chociaż nie dokonano żadnych aresztowań, zaczęły krążyć plotki na temat pary.

Teraz, gdy rozwód został sfinalizowany, dwie byłe gwiazdy Flip or Flop ruszają do przodu ze swoim życiem. Oboje pracują nad projektami pobocznymi i wrócili do świata biznesu. Pojawiły się nawet doniesienia, że El Moussa kupił nowy dom.

Choć udało im się przejść przez trudny rozwód, to nadal mają dwójkę dzieci i są ich współrodzicami. To oznacza, że nie mieli zbyt wiele czasu, aby spędzać go razem. Jednak starają się znaleźć sposoby, aby spędzać czas razem i aby ich związek funkcjonował.

W wywiadzie dla magazynu People, Christina i Tarek otworzyli się na temat zmian, które nastąpiły po ich rozstaniu. Chociaż nie byli w stanie przejść dalej, para znalazła trochę spokoju w sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane