Dlaczego facet milczy po rozstaniu

Dlaczego facet milczy po rozstaniu

Istnieje wiele powodów, dla których facet milczy po rozstaniu. Czasami jest to spowodowane unikaniem dyskomfortu twojego byłego lub dlatego, że po prostu próbuje zachować twarz. Jednak człowiek, który milczy, nie zawsze jest złą rzeczą. To może być rzeczywiście znak jego prawdziwych uczuć.

Facet ze złamanym sercem będzie wahał się, aby porozmawiać z kimkolwiek. Poza tym, może tłumić poczucie winy. Albo może nie być zainteresowany powrotem do siebie. Niezależnie od przyczyny, najlepiej dać mu przestrzeń. Innymi słowy, nie jest to świetny pomysł, aby próbować zmusić związek do istnienia. Jeśli twój ex zachowuje dystans, nie będziesz czuł się tak naciskany, aby wrócić do siebie, co przejdzie długą drogę w kierunku uczynienia twojego związku trwałym.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania na temat faceta milczącego po rozpadzie jest bycie świadomym własnych uczuć. Facet, który jest zakochany, prawdopodobnie będzie chciał z tobą porozmawiać, ale facet, który stracił serce, będzie się wahał, aby to zrobić. Mężczyźni są notorycznie trudni do zrozumienia. Często jedynym powodem, dla którego nie są w stanie się porozumieć, jest to, że boją się zranić cię. Aby uniknąć tego scenariusza, dżentelmen może użyć magicznych słów – lub nie.

Używanie smartfona do wysyłania tekstu do swojego ex może nie być najlepszą decyzją. Twój ex może nawet nie być w stanie przeczytać twojej wiadomości. To nie znaczy, że nie możesz się z nim komunikować, po prostu może to nie być najlepszy czas. Zamiast tego, mądry ruch byłby tekst go z innego telefonu lub adresu e-mail. Możesz również zadzwonić do niego, jeśli potrzebujesz.

Próbując uzyskać ex do mówienia do Ciebie nie jest łatwe zadanie. Chociaż tekst może być najłatwiejszym sposobem, aby to zrobić, może nie być tak otwarty, jak masz nadzieję. Nawet jeśli on nie text you back, możesz nie usłyszeć od niego ponownie. Tak więc, dobrą strategią jest poczekać kilka miesięcy, a następnie pozwolić, aby wasze ścieżki się rozeszły.

Stawianie muru to kolejny popularny sposób radzenia sobie ze złamanym sercem. Poza tym, być może znalazłeś idealną partię. Z drugiej strony, możesz również tęsknić za swoim byłym beau. Jeśli nie możesz znaleźć iskry, być może będziesz musiał odejść od związku. Ale, jeśli twój ex jest skłonny dać ci drugą szansę, nie ma powodu, dla którego nie możesz uratować swojego złamanego serca.

Cisza po rozstaniu to świetny sposób na podsumowanie swojego życia i ponowne skupienie wysiłków na rzeczach, które mają największe znaczenie. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli niedawno doznałeś znaczącej straty lub urazu. Dając swojemu byłemu trochę przestrzeni i pozwalając mu lub jej wyleczyć się z rozstania, oboje będziecie w lepszej sytuacji. Podobnie, poświęcając czas na refleksję nad swoimi niedawnymi stratami, nauczysz się na swoich błędach i będziesz w stanie iść dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane