Dlaczego Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska wystąpią razem w „Gogglebox”?

Dlaczego Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska wystąpią razem w "Gogglebox"?

Dlaczego Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska występują razem w popularnym programie TTV, „Gogglebox”? To słuszne pytanie. Choć para nie należy do najlepszych przyjaciół, to ostatnio mocno namieszała w programie. Wystąpili w odcinku z duetem, który obejrzały miliony. W obsadzie show znaleźli się również Agnieszka Kotońska, Piotrem Kozłowski, Mateusz Borkowski i Karolina Gilon.

Gogglebox to stosunkowo nowy program w TTV. Mimo, że program jest na antenie od roku, zdobył już sporą rzeszę fanów. W programie ma pojawić się wiele gwiazd. Jednak jako pierwsze na ekran trafią prawdopodobnie Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska. W końcu to one są gwiazdami programu, a duet ma sporą siłę przebicia.

Program otrzymał nagrodę dla najlepszego programu telewizyjnego roku od TV Guide, pokonując garstkę innych programów. O najnowszym wspolpracy pary poinformowano na profilu Ewy Mrozowskiej na Instagramie. Jak podaje social media whiz, para pojawi się w nadchodzącym odcinku Googlebox. Jeśli jesteście fanami serialu, to pewnie już zastanawiacie się, co będzie dalej.

To, czy Sylwia Bomba i Ewa były na równi, czy nie, jest kwestią sporną. Obie są doświadczonymi profesjonalistkami, w przeszłości występowały w kilku innych popularnych programach telewizyjnych. Są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w showbiznesie. O ile Sylwia była gwiazdą programu, o tyle Ewa trzymała się mocno. To dlatego, że jest jedną z najbardziej wszechstronnych aktorek w duecie, występowała w takich programach jak Big Boy czy Zwykły Kowalski. Ponadto, ma zamiłowanie do noszenia najmodniejszych strojów.

Oprócz wspolpracy, para ma jeszcze kilka innych sztuczek w rękawie. Na przykład, Sylwia jest znana z tego, że potrafi odhalilować kilka vazne zmeny w Googlebox. Ma nawet mnóstwo trzmieli za przyjaciół. Nie wspominając już o tym, że była gościem w wielu innych programach, w szczególności w popularnym programie telewizyjnym „Big Boy”.

Chociaż program telewizyjny może nie jest najmądrzejszą rzeczą do oglądania, to z pewnością jest zabawny. Poza wspolpracą duetu, obsada programu przez lata ewoluowała. Widzowie komentowali różne programy i choć bohaterowie nie zawsze odpowiadali na te komentarze, to program zdecydowanie zachwycił fanów swoimi dowcipami. Ponadto, program oparty jest na brytyjskim formacie, co oznacza, że ma rozrzut obciachu.

Biorąc pod uwagę wszystkie te szczegóły, nie ma nic dziwnego, że „Gogglebox” był ogromnym hitem wśród widzów. W rzeczywistości jest to najbardziej udany program telewizyjny gwiazd wszech czasów, zdobywając nagrody z wielu źródeł. Dlaczego więc nie włożysz swojego gizmo i nie obejrzysz go sam? Możesz być zaskoczony tym, czego się dowiesz! A jeśli to zrobisz, być może będziesz w stanie dostrzec następną generację Gogglebox ws na antenie w przyszłym miesiącu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane